افزایش فالوور فوق سریع (روزی 2 کا فالوور به پیج خود اضافه کنید)

فالوور اینستاگرام

ربات اینستاگرام فالوجت می تواند ظرف مدت کوتاهی برای شما تعداد زیادی فالوور واقعی تهیه کند اما اگر به دنبال راهی هستید تا تعداد فالوورهای صفحه خود را خیلی سریع و به صورت نجومی بالا ببرید پیشنهاد ما به شما بهره گیری از پکیج های فوق سریع فالوکمپ است.

افزایش فالوور مانند مثل سلبریتی ها

فرقی نمی کند در اینستاگرام تازه وارد باشید یا از کاربران حرفه ای آن باشید، به هر حال می دانید که هیچ محدودیتی برای داشتن فالوور بیشتر در این شبکه اجتماعی وجود ندارد. احتما بی خبر نیستید که حتی بسیاری از چهره های مشهور هم برای بالا بردن عدد فالوورهای خود از روش سریع خرید فالوور فیک بهره می گیرند. پس چرا شما به صفحه خود رونقی نمی دهید؟

فالوورهای فیک اما ایرانی

همه اکانت های موجود در سرویس فالوکمپ، دارای پروفایل ایرانی یعنی نام کاربری، بیوگرافی و پست هایی با کپشن های فارسی هستند. از این رو می توانید با خیال راحت فالوور بخرید بدون این که نگران غیرایرانی بودن فالوورها و بی اعتبار شدن صفحه خود باشید.

بدون نیاز به فالو کردن دیگران

علاوه بر تمرکز بر تصاویر و ویدئوهای جذاب، برای موفقیت در تبلیغ اینستاگرام و کسب اعتبار و محبوبیت از طریق آن، لازم است صفحه شما محبوب و پرطرفدار به نظر برسد. خرید فالوور فیک روشی است که در آن بدون نیاز به فالو کردن دیگران، یا سایر روش های پر دردسر می توانید تعداد دنبال کنندگان صفحه خود را بدون محدودیت افزایش دهید.

تغییرات فوق سریع بلافاصله پس از انتخاب پکیج

بسیاری از روش های افزایش فالوور زمانبر و مایوس کننده به نظر می رسند اما خرید فالوور فیک، با ایجاد یک تغییر آنی در چهره صفحه اینستاگرام شما، هیجان و جذابیت زیادی به صفحه شما هدیه می کند.

با فالوکمپ عملیات افزایش لایک، افزایش فالوورو یا بالابردن نرخ بازدید ویدئوها و استوری های شما در کمتر از چند دقیقه انجام خواهد گرفت. سرعت، مهم ترین عامل در انجام این سبک از سفارشات است، به همین خاطر این سرویس به گونه ای طراحی شده است که بلافاصله پس از نهایی سازی سفارش، تغییرات قابل ملاحظه ای در چهره صفحه شما ایجاد کند.

افزایش فالوور با ریزش حداقلی

برای ساخت تک تک اکانت های موجود در فالوکمپ از آی پی های جداگانه استفاده شده است، ضمن این که این اکانت ها در هر روز فقط تعداد مشخصی فالو، لایک یا بازدید انجام می دهند. به همین خاطر تعداد ریزش فالوورهای این سرویس به صورت معقول و تنها به اندازه نرخ طبیعی ریزش در اینستاگرام است.

یک خرید کاملا امن

 تنها چیزی که لازم است در فرایند خرید در اختیار فالوکمپ قرار دهید، آی دی صفحه شماست. در هیچکدام از مراحل خرید و برای دریافت هیچکدام از خدمات سرویس فالوکمپ نیازی به ارائه رمزعبور صفحه خود ندارید و حتی می توانید برای صفحات دوستان خود نیز به خرید لایک، فالوور یا بازدید استوری و ویدئو بپردازید.

 

همین امروز یک پیج اینستاگرام مجذوب کننده بسازید

افزایش لایک اینستاگرام به صورت نجومی (معرفی یک سرویس ارزان، فوق سریع و فوق امن)

تصاویر و فیلم هایی که در صفحه اینستاگرام خود منتشر می کنیم بخشی از هویت ما هستند. فرقی نمی کند یک صفحه شخصی داشته باشید یا پیجتان تجاری باشد، فرقی نمی کند صفحه شما برایتان جنبه تفریحی داشته باشد یا از آن برای کسب درآمد بیشتر سود می برید؛ به هر حال تعداد لایک های پست ها، نشان دهنده میزان محبوبیت و اعتبار شما هستند. شاید پیش از این از روش های مختلف برای افزایش فالوور استفاده کرده باشید اما همچنان با این موضوع که پست های شما لایک کمی دریافت می کنند درگیر باشید.

افزایش لایک به سبک چهره های مشهور

شاید پیش از این از روش های مختلفی برای افزایش فالوور استفاده کرده باشید اما نسبت به تعداد فالوورهایتان لایک های کمی دریافت می کنید. فالوکمپ اینجاست تا در یک چشم به هم زدن با افزایش لایک ، صفحه شما را به یک پیج جذاب و اعتماد برانگیز تبدیل کند. جالب است بدانید بسیاری از چهره های مشهور اینستاگرام نیز از این روش برای تکمیل اعتبار خود در اینستاگرام بهره می گیرند.

20 هزار لایک فقط در 5 دقیقه

از زمانی که پست خود را در پیجتان آپلود می کنید مدت کوتاهی فرصت دارید تا دیگران را تحت تاثیر قرار دهید. خرید هر یک از بسته های افزایش لایک ایرانی یا خارجی موجود در سرویس فالوکمپ خیال شما را از بابت دریافت لایک راحت خواهد کرد. در این سرویس بلافاصله پس از وارد کردن لینک پست خود در سایت، عملیات افزایش لایک آغاز خواهد شد.

لایک ایرانی فیک اما در عین حال معتبر

8 پکیج مختلف افزایش لایک ایرانی در فالوکمپ وجود دارد که با انتخاب هر کدام از آن ها، می توانید تعداد لایک دلخواه خود را از پروفایل های ایرانی دریافت کنید. اکانت های موجود در این پکیج ها همگی دارای نام کاربری، تصویر آواتار، بیوگرافی و پست های ایرانی هستند و خیال خریداران را از بابت دریافت لایک های معتبر و اعتماد برانگیز راحت می کنند. در این صورت حتی اگر رقبا یا حتی دوستان شما به جستجوی در لایک های صفحه شما بپردازند، همه چیز سر جای خودش خواهد بود.

لایک خارجی فوری و مقرون به صرفه

پکیج های افزایش لایک خارجی در سرویس فالوکمپ، به 4 دسته تقسیم می شوند که همگی ارزان، فوری و ایمن هستند. لایک های خارجی بسیار مقرون به صرفه هستند و قادرند ظرف مدتی کوتاه آمار و ارقام پیج شما را دگرگون کنند.

لایک های ماندگار و همیشگی

لایک های خود را چه از بین پکیج های ایرانی خریداری کنید و چه از بین پکیج های خارجی می توانید اطمینان داشته باشید که برای همیشه در زیر پست های صفحه شما باقی خواهند ماند.

بدون نیاز به لایک کردن دیگران

راه های مختلفی برای افزایش فالوور، لایک یا بازدید IGTV اینستاگرام وجود دارد که برخی از آن ها دردسرهای خودشان را دارند. به خصوص این که بسیار از اوقات برای دریافت لایک بیشتر مجبورید دل دیگران را به دست آورید و پست های آن ها را لایک کنید تا به اصطلاح لایک بک دریافت کنید؛ اما در فالوکمپ به غیر از چند کلیک برای انتخاب پکیج، هیچ فعالیت اضافه دیگری لازم نیست. فقط کافی است لینک پست خود را به ما بسپارید تا دفعه بعد که به صفحه ایسنتاگرامتان سر می زنید با هزاران لایک برای پست های خود روبرو شوید.

افزایش لایک در شرایطی فوق امن

برای ثبت لایک روی تصویر یا ویدئوی صفحه شما، تنها چیزی که به آن نیاز داریم لینک پست شما است. و به هیچ عنوان لازم نیست پسورد پیج اینستاگرام خود را در سایت ثبت کنید.

همین امروز لایک های پست اینستاگرام خود را چندین برابر کنید 

منبع : راهنمای تخصصی تبلیغات اینترنتی |افزایش فالوور فوق سریع
برچسب ها : لایک ,افزایش ,صفحه ,فالوور ,اینستاگرام ,فالوکمپ ,افزایش لایک ,افزایش فالوور ,دریافت لایک ,لایک ایرانی ,بدون نیاز ,افزایش فالوور استفاده ,برای ا?